O nas

Dodie

Od momentu powstania w 1958 roku, Dodie dołożyła wszelkich starań, aby opracować pełną gamę produktów, zaspakajających najważniejsze potrzeby rodziców i ich dzieci.

 

1958r w Dodie powstała pierwsza szklana trójkątna butelka z gumowym smoczkiem o                  „3 przepływach”:  Nadając butelce ten wyjątkowy i rewolucyjny kształt (łatwy w obsłudze dla rodziców i dziecka;  który nie toczy się po upadku) oraz tworząc system szczelin na końcu smoczka (który umożliwia spływanie mleka, wolny lub szybki przepływ w zależności od ułożenia smoczka w buzi dziecka) od samego początku stawiamy na innowacyjność i praktyczność naszych produktów.

W 1985 r powstały butelki trójkątne plastikowe ze smoczkami o 3 różnych przepływach a dodatkowo wiele nowych i ciekawych wzorów, aby ożywić dzieci podczas karmienia.

 

1990r w Dodie powstały pierwsze smoczki .

W naturalny sposób odpowiadają na potrzeby  ssania u niemowląt.

 

2005: w sercu Rodzin

Dodie jest obecna w ponad 5000 aptek! To miliony zadowolonych rodzin, których codziennie słuchamy, aby coraz lepiej spełniać oczekiwania ich i ich przyszłych dzieci.


 

2018: A na samym końcu wielki „Plusk!”

Naszą misją jest wspieranie rodziców we wszystkich życia ich dzieci, dlatego stworzyliśmy gamę kosmetyków produkowanych we Francji i zawierających ponad 92% składników  pochodzenia naturalnego

 

 

+ 92% Naturalności Produktów Dodie